Wielkość tekstu:

Zmień kontrast:

  • Yellow/Niebieski
  • Standard

Current Style: Standard

Mapa serwisu Kontakt

Inline HTML

Wykaz sędziów

 

Wykaz sędziów Sądu Rejonowego w Rzeszowie

- podział czynności

 

1. Grzegorz Pliś - Prezes Sądu

2. Tomasz Berezowski - Wiceprezes Sądu

3. Alicja Kuroń - Wiceprezes Sądu
 
 

 
I Wydział Cywilny
1. Tomasz Berezowski
2. Piotr Osowy - delegowany do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
3. Łukasz Palacz
4. Grzegorz Pliś - delegowany do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
5. Renata Popek
6. Ewa Wagner-Bazan
7. Elżbieta Wrona
8. Jolanta Modrakowska - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
9. Marcin Dudzik
10. Urszula Harmata
 

Sekcja do spraw egzekucyjnych:
1. Mira Słodzińska
2. Justyna Zimnicka

 

II Wydział Karny:
1. Magdalena Naworol
2. Ewa Żołnierczuk-Dec
3. Marta Surmacz
4. Wioletta Zawora - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
5. Adam Borowiec
6. Katarzyna Baryła
7. Rafał Mnich

 

III Wydział Rodzinny i Nieletnich:
1. Małgorzata Bieniek
2. Wojciech Dudek
3. Andrzej Kallaus
4. Aleksandra Krawczyk
5. Magdalena Wiatr
6. Ewa Żołnierczuk
7. Ewa Stopyra - delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
1. Jolanta Olszowy - Rozmus
2. Renata Darłak
3. Beata Bury
 

V Wydział Gospodarczy:
1. Marta Gruba
2. Marek Rajchert
3. Andrzej Szydło
4. Łukasz Szanter
5. Katarzyna Sitek
6. Witold Olech
7. Magdalena Słowik

 

Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych
1. Paweł Janda
2. Lesław Zawada
3. Jerzy Młynarski

 

VI Wydział Karny Wykonawczy:
1. Adam Przysada
2. Marta Grabowska
3. Jerzy Myrda
4. Renata Urban
5. Małgorzata Majcher-Ziemiańska

 

VII Wydział Ksiąg Wieczystych:
1. Renata Słowik – Chuchla

 

X Wydział Karny:
1. Alicja Kuroń
2. Wojciech Osiniak
3. Arita Masłowska
4. Anna Ryczaj-Paśko
5. Janusz Sternalski
6. Krzysztof Jucha

 

XI Wydział Cywilny
1. Katarzyna Gawełko-Bazan
2. Marta Rajchert
3. Brygida Gradkowska-Ferenc
4. Małgorzata Gałuszka-Kosik
5. Anna Zięba-Kurasz
6. Bogumiła Majcher-Gniewek
7. Renata Słowik - Chuchla
8. Krystyna Magnuszewska
9. Edyta Borek - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
10.Joanna Walat-Smela - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
 

XII Wydział Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego:
1. Lesław Zawada