Wykaz sędziów

 

Wykaz sędziów Sądu Rejonowego w Rzeszowie

- podział czynności

 

1. Grzegorz Pliś - Prezes Sądu

2. Tomasz Berezowski - Wiceprezes Sądu

3. Alicja Kuroń - Wiceprezes Sądu
 
 

 
I Wydział Cywilny
1. Łukasz Palacz
2. Urszula Harmata
3. Tomasz Berezowski
4. Grzegorz Pliś - delegowany do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
5. Renata Popek
6. Ewa Wagner-Bazan
7. Elżbieta Wrona
8. Jolanta Modrakowska - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
9. Marcin Dudzik
10. Piotr Osowy - delegowany do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
11. Alicja Tworek
12. Maciej Gawroński

 

Sekcja do spraw egzekucyjnych:
1. Mira Słodzińska
2. Justyna Zimnicka
 

 

II Wydział Karny:
1. Marta Surmacz
2. Katarzyna Baryła
3. Magdalena Naworol
4. Wioletta Zawora - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
5. Adam Borowiec
6. Ewa Żołnierczuk-Dec
7. Anna Zięba

 

III Wydział Rodzinny i Nieletnich:
1. Wojciech Dudek
2. Małgorzata Bieniek
3. Andrzej Kallaus
4. Aleksandra Krawczyk
5. Magdalena Wiatr
6. Ewa Żołnierczuk
7. Ewa Stopyra - delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych:
1. Beata Bury
2. Jolanta Olszowy - Rozmus
3. Marta Rajchert

V Wydział Gospodarczy:
1. Marek Rajchert
2. Andrzej Szydło
3. Marta Gruba
4. Łukasz Szanter
5. Katarzyna Sitek
6. Renata Darłak
7. Monika Szylar - Asesor sądowy

 

Sekcja ds. Restrukturyzacyjnych i Upadłościowych
1. Paweł Janda
2. Lesław Zawada
3. Jerzy Młynarski
4. Witold Olech
5. Rafał Mnich
 

 

VI Wydział Karny Wykonawczy:
1. Adam Przysada
2. Marta Grabowska
3. Jerzy Myrda
4. Renata Urban
 

X Wydział Karny:
1. Arita Masłowska
2. Janusz Sternalski
3. Alicja Kuroń
4. Anna Ryczaj-Paśko
5. Wojciech Osiniak
6. Krzysztof Jucha
7. Olga Stanowska - Kłak - Asesor sądowy

 

XI Wydział Cywilny
1. Renata Słowik – Chuchla
2. Łukasz Oliwa
3. Brygida Gradkowska-Ferenc - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
4. Małgorzata Gałuszka-Kosik
5. Anna Zięba-Kurasz
6. Bogumiła Majcher-Gniewek
7. Edyta Borek
8. Joanna Walat-Smela - delegowana do Sądu Okręgowego w Rzeszowie
9. Katarzyna Gawełko-Bazan - delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości
10. Jan Drąg
11. Lucyna Sroka

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Rzeszowie
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Opublikowany dnia: 2009-10-20 09:58
Opublikowany przez: Paweł Wójcik
Aktualizowany dnia: 2020-07-29 10:33
Aktualizowany przez: Józef Koryl
Zatwierdzony przez: b/d
Licznik odwiedzin: 77 753